17 Лют

Найкращий метод для оптимального спалювання жиру - це, однозначно, тренування витривалості, причому, аеробні тренування з правильною частотою пульсу і протягом максимально можливого часу. Якщо Ви хочете позбутися від жирових накопичень, Ви повинні включити аеробні тренування витривалості у свій розпорядок дня. Чим частіше і довше ви тренуєтеся, тим швидше "розтоплюєте" свої жирові відкладення.

Катання на велосипеді - більш дорогий, у плані екіпіровки вид спорту, ніж, скажімо, ходьба або біг підтюпцем, але він відмінно підходить для того, щоб тренувати витривалість, не навантажуючи суглоби. 
Крім того, він зміцнює мускулатуру ніг, живота, сідниць, тазу, ступень і покращує відчуття рівноваги. 

 
Як правильно сидіти 
Важлива висота сідла. Сидячи на сідлі, ви повинні бути в змозі поставити передню частину ступні на педаль, що знаходиться в самій нижній позиції. Нога при цьому повинна бути злегка зігнута в коліні. 
Висота керма - питання комфорту. У гоночних і гірських велосипедів кермо дуже низький.

У кого проблеми зі спиною, тому потрібно ставити кермо вище. 
"Індоор-ціклінг", або "спінінг", - так називається новий тренажер у фітнес-центрах. Незалежно від погоди, ви можете цілою групою під музику "намотувати кілометри" на спеціальних тренажерах. Тренування витривалості в чистому вигляді. 

Comments