Тренажерний зал

 

Ідеальна підтягнута фігура є нездійсненною мрією багатьох людей. Для того щоб досягти помітних результатів, слід затратити дуже багато часу і сил, відвідувати тренажерний зал і обмежувати себе в харчуванні. Перш ніж починати займатися спортом, необхідно з’ясувати те, яка програма тренування в тренажерному залі підійде саме вам.

З чого почати

Не можна відразу починати з величезних навантажень, якщо ви новачок. Заняття спортом вимагають системного підходу, тому краще всього звернутися до тренера, щоб він розробив вам персональний план тренування в тренажерному залі. Під час кожного заняття необхідно працювати над певною групою м’язів. Розробляти план занять слід також з урахуванням самої мети, яку ви бажаєте досягти. Якщо ви хочете скинути зайву вагу, вам підійде одна програма тренування в тренажерному залі, але якщо ви бажаєте набрати м’язову масу, заняття треба буде організовувати абсолютно інакше.

Необхідно налаштувати себе на те, що результати стануть помітні тільки після тривалих і плідних занять. Не варто радикально змінювати свій план тренувань у тренажерному залі, щоб досягти результатів швидше. Такий підхід не принесе нічого хорошого. Ви тільки втратите час, сили, а потім і мотивацію. Також необхідно брати в розрахунок той факт, що після занять організму потрібно певну кількість відпочинку. Не варто займатися кожен день до повної втрати сил. Грамотно розроблена програма тренування в тренажерному залі включає в себе три-чотири заняття на тиждень.


Тренери:

Яворський Віталій

Спортивний стаж - 15 років.
Тренерський стаж - 4 роки.