Спіннінг

 

Спіннінг - це групова аеробне велотренування під сучасну ритмічну музику .

     З'явившись більше 17 років тому , spinning став найбільш масовою і популярною формою тренувань на стаціонарних велотренажерах і в даний час є невід'ємною частиною розкладу групових занять в СК " ФАНАТ " . Що ж відрізняє spinning від багатьох інших запатентованих видів аеробних велотренувань .

    Варто відрізняти Велоаеробіка від простого крутіння педалей велотренажера на самоті. Головне розходження їх у тому , що Велоаеробіка більш захоплююча, вона створює імітацію груповий велогонки у всіляких режимах: по пересіченій місцевості , по шосе, під гору і т.д. Незаперечною перевагою тренувань є те , що на них немає часу нудьгувати , заняття проводяться під енергійну музику.

    Спіннінг - це високошвидкісна програма, в якій через своєрідну посадки ( ви імітуєте позу гонщика: округляєте спину , максимально опустивши плечі , і виводите корпус вперед) основне навантаження припадає на ноги. Але завдяки максимальному напрузі всього тіла в роботу включаються і інші групи м'язів. Spinning розвиває витривалість , покращує роботу серцево-судинної системи. При цьому активно задіяні великі групи м'язів , включаючи квадріцепси, підколінні сухожилля , литкові м'язи , стегна і прес . Інтенсивність навантаження необхідно варіювати за заданою персональним тренером програмі .

  


Тренери:

Левченко Надія

Тренерський стаж :
- по гімнастиці 15 років.
- по шейпінгу 4 роки.

Мункачи Світлана

Тренерський стаж 23 роки