Пілатес

 

До групових занять належить: Пілатес, Шейпінг, Аеробіка

Пілатес

Пілатес - один з найбезпечніших видів тренування. Ніякі інші вправи не надають настільки м'якої дії на тіло. В процесі занять пілатесом зміцнюються м'язи, що відповідають за правильне положення хребта і внутрішніх органів. Вправи дозволяють добре виглядати, бути гнучкими, грандіозним і стрункими.

Ще одо перевага тренувань в тому, що займатися пілатес може будь-яка людина незалежно від віку, комплекції, рівня фізічіской підготовки чи статі. Тренування за системою Пілатес особливо корисно жінкам в до-та у післяпологовий період.

Фізіотерапевти рекомендують заняття пілатес як відновлювальної програми після травм хребта. У результаті систематичних тренувань Ви отримаєте не лише міцні і розтягнуті м'язи всього тіла, а й поліпшенню координації, граціозність і красу рухів.

У нашому клубі проводяться групові та індивідуальні заняття. Тренер познайомить Вас з усіма видами тренувань Пілатес (стоячи, на підлозі, із спеціальним обладнанням), розробить реабілітаційний комплекс вправ або створить індивідуальну програму занять.

Аеробіка

Аеробіка (Ритмічна гімнастика) — комплекс фізичних вправ (ходьба, біг, стрибки та ін.) які виконують під музику, тому вона зветься ритмічна гімнастика.

Шейпінг

Шейпінг (англ. формування - надання форми) - вид ритмічної гімнастики, спрямований на зміну форм тіла.


Тренери:

Левченко Надія

Тренерський стаж :
- по гімнастиці 15 років.
- по шейпінгу 4 роки.

Мункачи Світлана

Тренерський стаж 23 роки